loader image

انواع پارکت (پارکت در اصفهان)

پارکت در اصفهان (قیمت پارکت در اصفهان)

از مهمترین و اصلی ترین عناصری که هویت فضای داخلی خانه را مشخص می‌کند، کفپوش پارکت می باشد. که در دکوراسیون خانه، اولین مرحله برای ایجاد تمایز و اثرگذاری، انتخاب پارکت است. جزئیات فراوانی همچون رنگ، عرض، بافت و جنس در کفپوش پارکت موجود می باشد. که قبل از استفاده از این نوع کفپوش باید در نظر گرفته شود. بر همین اساس، باید قبل از انتخاب و خرید بدانید که از چه جنس پارکت در کدام قسمت و تا چه مدت از آن استفاده خواهید کرد. در زمان انتخاب مدل مناسب پارکت باید به چه مواردی دقت شود؟ در ادامه مطالب با جزئیات به پاسخ این سوال دست پیدا می کنید …

انواع پارکت (پارکت در اصفهان)

برای انتخاب پارکت مناسب، میبایستی تصمیم بگیرید که راندمان و بازدهی که مورد نظر شما از کفپوش و سبک طراحی مورد نظرتان است. چه میزان می باشد. شما باید از بین معیارهای بسیاری همچون بافت، عایق گرما بودن. ظاهر یا عایق صدا بودن، دوام، ویژگی‌ها و مشخصاتی را که برای شما اهمیت بیشتری دارند را تعیین و در حضور یک کارشناس، انتخاب‌هایی را انجام دهید. که این انتظارات را برآورده می‌کنند.

برای درخواست مشاوره و اطلاع از قیمت پارکت در اصفهانبا ما تماس بگیرید …

اطلاعات بیشتر در مورد پارکت در ویکیپدیا، کلیک کنید …

انواع پارکت :

لمینت

پارکت لمینت به جهت بافت خاص خود و عایق و همچنین بادوام بودن. یکی از پرطرفدارترین و محبوب‌ترین گزینه‌هایی می باشد. که در اکثر مواقع انتخاب اول خریدار است. با توجه به میزان استفاده از فضایی که برای زندگی انتخاب می شود. پارکت‌ لمینت را می‌توان در ضخامت‌های مختلف انتخاب کرد. پارکت لیمینت دارای تنوع فراوان در رنگ و شکل ظاهری می باشد و همچنین قیمت مناسبی نیز دارد. در پارکت‌های لمینت نسبت چوب مورد استفاده که در تمام مکان‌ها باعث ایجاد فضایی طبیعی و گرم و صمیمی شده است بالا است. پارکت لیمینت به مرور زمان پس از استفاده، ظاهری طبیعی‌تر به خود می‌گیرد و ویژگی خاصی به هویت و ظاهر مکان مورد نظر می‌بخشد.

پارکت‌های یک تکه (پارکت در اصفهان)

در صورتی که طرفدار ظاهری کاملاً طبیعی برای خانه خود می باشید، پارکت‌های چوبی یک تکه می‌تواند برای شما بهترین انتخاب باشد. پارکت های یک تکه که نسبت به انواع دیگر پارکت، مدت نصب طولانی‌تر و مراقبت پردردسرتری دارد، ضخامت تقریباً یکسانی با پارکت لمینت دارند. با این که پارکت های یک تکه دارای قابلیت استفاده طولانی می باشند، در برابر گرما و رطوبت مقاوم نیستند. چوب یک تکه در مقابل رطوبت، منبسط شده و باد می‌کند، و علاوه بر آن گرمای زیاد ، باعث ایجاد شکاف در پارکت می‌شود. این وضعیت به ویژه در پارکت‌های یک تکه‌ای بوجود می‌آید که از چوب هایی ساخته شده‌اند که به خوبی حرارت داده نشده باشند. نصب پارکت‌های یک تکه باید توسط استادکارهای بسیار حرفه‌ای و متخصص انجام گیرد. در فضایی با مساحت متوسط، نصب پارکت یک تکه تقریباً یک روز به طول می انجامد. پس از نصب ، چسب‌کاری انجام می شود. برای اینکه چسب خشک شود ، میبایست ۵ الی ۶ روز منتظر ماند. در ۳ تا ۴ روز بعدی، سنباده کاری و جلا دادن انجام می شود. بر همین اساس دستیابی به چنین ظاهر زیبا و شیکی، زمان و پول زیادی نیاز دارد.

برای درخواست مشاوره و اطلاع از قیمت پارکت در اصفهانبا ما تماس بگیرید …

 

++++++++++++++++++++++++++++++++++++

++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *