انواع کاغذ دیواری

تقسیم بندی کاغذ دیواری از جهات مختلف قابل انجام می باشد. کاغذ دیواری ساده را می توان از نظر خصوصیات و ویژگی های متفاوتی مانند طرح، رنگ، کاربرد، نوع چاپ، جنس و موارد دیگری تقسیم بندی کرد. توجه به این امر امکان انتخاب یک کاغذ دیواری اصولی را به کاربر می دهد.

در ادامه مطالب به توضیح تفصیلی هر یک از موارد ذکر شده پرداخته می شود و به کمک این موارد شما می توانید با داشتن دانشی کافی در این زمینه ، انتخاب مناسبی انجام دهید. پس با ما همراه شوید.

انواع کاغذ دیواری از نظرطرح (در نگاه عام)

اولین چیزی که در مقابل چشمان یک مخاطب قرار میگیرد و مهمترین رکن خرید کاغذ دیواری را تشکیل می دهد طرح یک کاغذ دیواری است. طرح کاغذ دیواری دارای دو نوع عام و خاص می باشد که در ادامه ، نوع عام و پس از آن، نوع خاص آن را نیز مورد بررسی قرار می دهیم.

طبقه بندی کاغذ دیواری ها از نوع عام عبارتند از:

کاغذ دیواری ساده

کاغذ دیواری طرح دار

کاغذ دیواری سه بعدی

این دسته بندی، اصولی ترین تقسیم بندی کاغذ دیواری می باشد و از همین رو همواره تمامی کاغذ دیواری ها را با نام یکی از موارد فوق معرفی می کنند. تفاوت طرح ساده ، طرح دار و یا سه بعدی در ایجاد نوعی عمق در تصاویر سه بعدی می باشد که تصویر را بسیار به واقعیت نزدیک کرده و سبب می شود بی آنکه تصویر مورد نظر برجسته باشد، کاملا برجسته به نظر برسد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کاغذ دیواری از ویکی پدیا کلیک کنید ...

برای درخواست مشاوره کاغذ دیواری در اصفهان کافیست با ما تماس بگیرید ...

انواع کاغذ دیواری از حیث طرح در نگاه حرفه ای یا خاص :

گونه ای دیگر از تقسیم بندی طرح کاغذ دیواری وجود دارد که با توجه به تم موجود در پیش زمینه معرفی می شود و همچنین به سلایق مختلف انسان ها مربوط می باشد. این تقسیم بندی شامل موارد ذیل می شود :

کاغذ دیواری مدرن

کاغذ دیواری کلاسیک

کاغذ دیواری برجسته

کاغذ دیواری مدرن (کاغذ دیواری در اصفهان):

کاغذ دیواری مدرن از محبوبیت و توجه بسیار زیادی در آپارتمان های کوچک برخوردار می باشد و کاغذ دیواری کلاسیک در خانه هایی با وسایل آنتیک استفاده می شود. انتخاب بین کاغذ دیواری برجسته و کاغذ دیواری مدرن نیز به سلیقه و نظر شخص بستگی دارد.

برای درخواست مشاوره کاغذ دیواری در اصفهان کافیست با ما تماس بگیرید ...

انواع کاغذ دیواری از نظر رنگ(فروشگاه کاغذ دیواری در اصفهان)

رنگ کاغذ دیواری دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد.  رنگ یک کاغذ دیواری است که مشخص می کند آیا شما با توجه به طراحی داخلی فضای مورد نظرتان، می توانید آن را انتخاب کنید و یا اینکه باید برای فضای داخلی خود به دنبال نمونه های دیگری باشید. کاغذ دیواری ها از لحاظ رنگ در دسته های ذیل قرار دارند :

کاغذ دیواری با رنگ کاملا فانتزی

کاغذ دیواری با رنگ غیر فانتزی

کاغذ دیواری با رنگ های روشن

کاغذ دیواری با رنگ های متنوع

کاغذ دیواری با رنگ تیره

کاغذ دیواری با رنگ های کلاسیک و ...

هر کدام از کاغذ دیواری هایی که به آنها اشاره شد دارای کاربرد خاصی می باشند که در هنگام خرید کاغذ دیواری باید آنها را مد نظر قرار دهید. توجه به این امر لازمه انجام یک خرید مطمئن و اصولی می باشد.

برای درخواست مشاوره کاغذ دیواری در اصفهان کافیست با ما تماس بگیرید ...