قیمت موکت(خرید موکت در اصفهان)

قدم گذاشتن روی سرامیک سرد و سخت را انتخاب میکنید یا یک سطح نرم و لطیف؟ کودکانتان اسباب‌بازی‌های‌اش را روی زمین میریزد و بازی می‌کند؟ گاهی مواقع ترجیح می‌دهید به جای میز، یک سفره‌ی صمیمی روی زمین پهن شود؟ اگر جواب‌تان به یکی از این سوالات مثبت باشد. پس بهتر می باشد کف خانه را با موکت بپوشانید. تا بتوانید فضایی راحت‌تر و زیباتر در خانه داشته باشید.

برای درخواست مشاوره و خرید موکت در اصفهان با ما تماس بگیرید

معرفی انواع موکت(خرید موکت در اصفهان)

موکت خانگی:

موکت‌های خانگی تنوع زیادی در طرح و رنگ دارا می باشند. به همین دلیل می‌توانید آن‌ها را به‌سادگی با هر نوع مبلمان، پرده، فرش و کاغذ دیواری هماهنگ کرده و یک دکوراسیون زیبا و چشم‌نواز در خانه به وجود آورید. موکت‌های خانگی نرم و لطیف می باشند و شامل انواع پرز بلند و پرز کوتاه هستند.


موکت اداری:

از موکت‌ در فضاهای اداری مانند شرکت‌ها، سالن‌های آمفی‌تئاتر ، هتل‌ها و سینما برای پوشش آکوستیک فضا استفاده می‌شود. بر همین اساس با کمتر شدن صداهای اضافی و تردد افراد، فضایی آرام‌تر ایجاد می‌شود. علاوه بر این، با چسباندن موکت، سطوح کمتر فرسوده شده. و در صورت فرسودگی موکت، امکان تعویض آن نیز وجود خواهد داشت. موکت‌های اداری نسبت به موکت‌های خانگی، زبرتر می باشند. هنگام برف یا باران، استفاده از موکت‌ به عنوان پادری در ورودی ساختمان‌های اداری و عمومی، جاذب خوبی برای رطوبت و گل‌ولای کفش‌ها هستند. موکت‌های اداری در رنگ‌های مختلف و معمولا با طرح ساده یا به شکل تایل طراحی می‌شوند. شرکت‌ها با انتخاب رنگ‌های خاص هماهنگ با لوگو یا نشان تجاری خاص خود، می‌توانند فضایی حرفه‌ای با هارمونی چشم‌نواز به وجود آورند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد موکت در ویکی پدیا کلیک کنید ...

برای درخواست مشاوره و خرید موکت در اصفهان با ما تماس بگیرید

نکاتی که قبل از خرید موکت، باید به آن توجه شود(خرید موکت در اصفهان) :

موکت به عنوان کف پوشی پر کاربرد و مناسب، همچنین عایقی صوتی و حرارتی مناسب در طراحی دکوراسیون داخلی کاربرد داشته که از گذشته تاکنون، به عنوان اولین گزینه در پوشش خانه ها، فضاهای اداری و هتلی ، مورد توجه مشتریان قرار گرفته است. خوشبختانه در حال حاضر، با وجود تنوع زیاد طرح و رنگ موکت‌های موجود در بازار، انتخاب موکتی متناسب با سلیقه و معیارهای شما کاری آسان شده است. اما برای این که خریدی هوشمندانه تر و مناسب تری داشته باشید. در این قسمت ما به نکاتی اشاره کرده ایم تا در انتخاب بهتر، شما را یاری رسانیم. به این منظور، هنگام خرید و نصب موکت، موارد زیر را مد نظر قرار دهید.


ابتدا به مکان نصب موکت توجه شود. برای مثال موکت‌های با بافت فشرده و یا پرزبلند برای نصب در محل‌های پر رفت و آمد مناسبتر می باشند در حالی که موکت‌های مخمل‌بافت را در محل‌های پر رفت و آمد نباید نصب کنید زیرا به راحتی کوبیده می‌شوند.
مسئله بعدی که قابل توجه می باشد، رنگ موکت است. توجه شود که، موکت‌هایی با رنگ روشن، فضای اتاق را بزرگتر و دلباز تر می‌کند اما برعکس موکت‌های تیره باعث این می‌شود که دیوارها نزدیک‌تر به هم و فضا صمیمی تر به نظر آید. بهترین گزینه، رنگ‌های خنثی برای رنگ موکت می باشد زیرا رنگ‌های خنثی به راحتی با رنگ‌های وسایل دیگر و با انواع دکوراسیون هماهنگ می‌شود.

برای درخواست مشاوره و اطلاع از قیمت موکت با ما تماس بگیرید ...